31 sierpnia 2018, 16:00 - Żarki (Steinkellera 3)

ZIELONI: 32 Jakub Jastrzębski - 20 Daniel Flak, 4 Mateusz Bik, 18 Damian Gancarz, 9 Maciej Konieczko, 22 Mateusz Piątkowski, 7 Mateusz Niebała, 8 Daniel Furkacz, 6 Bartosz Gliński, 45 Marcin Brodziński, 10 Bartosz Zachara (84' 27 Kamil Kurpios).

WARTA: 12 Rafał Maścibrzuch - 19 Dawid Wrona, 21 Adrian Marek, 11 Marcin Drzymont, 15 Wojciech Jamróz, 7 Damian Adamiecki, 10 Mateusz Wawoczy, 18 Patryk Bartusiak (87' 5 Michał Sołtysik), 23 Jan Janosz (60' 17 Fabian Klama), 9 Marcin Smarzyński (83' 8 Damian Sołtysik), 22 Jacek  Jarnot (74' 13 Krystian Furgacz).

żółte kartki: Mateusz Bik, Maciej Konieczko, Daniel Furkacz, Marciń Brodziński, Bartosz Zachara - Adrian Marek, Jan Janosz, Marcin Smarzyński, Jacek  Jarnot, Fabian Klama.

Jak padły bramki?
[0:1] 45 minuta - Bardo dobre wznowienie gry wrzutem z autu piłka trafiła na krótki słupek gdzie znajdował się Jacek Jarnot który podał futbolówkę na środek przed bramkę wprost pod nogi Marcina Smarzyńskiego który uderzył nie do obrony.
[0:2] 54 minuta - Zamieszanie pod bramką Zielonych Żarki, Jacek Jarnot przyblokował Glińskiego a następnie dośrodkował na długi słupek. Nabiegający Marcin Smarzyński zamknął akcję głową, podwyższając wynik meczu.

źródło: wałsne